1. Najważniejsze jest aby znać swój stan zdrowia.
  2. Wszystkie choroby i dolegliwości pochodzą od jedzenia i stylu życia.
  3. Nadmierne nawożenie i chemizacja spowodowało, że jedzenie przestało być lekarstwem.
  4. Trudno jest w obecnym czasie kupić produkty, które nie posiadają toksyn i metali ciężkich.
  5. Objawy zatrucia organizmu toksynami i metalami ciężkimi są trudne do zauważenia, proces degradacji organizmu przebiega powoli. Często jesteśmy nieświadomi, że ten proces postępuje w postaci: Bólów głowy, napadu głodu, wypadania włosów, próchnica zębów, pogorszenie wzroku, łamliwość paznokci.
  6. Aby poznać swój stan zdrowia w sposób najtańszy i najszybszy należy kupić papierki lakmusowe i zbadać w zaciszu domowym swoje pH moczu, który jest odnośnikiem pH krwi.
  7. Stan idealny pH moczu to 7,35-7,45 .
  8. W przypadku odczytu w kierunku ujemnym (kwasowym), należy dostarczyć organizmowi zwiększoną ilość produktów zasadotwórczych. Należy zmienić dietę odżywiania i styl życia.
  9. Można szybko i bezpiecznie sobie pomóc wesprzeć organizm naturalnym preparatem Universum Life, który został stworzony z naturalnej kopaliny Ziemi z dodatkiem witamin i minerałów. Preparat ten szybko i skutecznie wpływa na organizm w dążeniu do równowagi kwasowo-zasadowej(stanu idealnego), który przywraca stan zdrowia oraz w jego utrzymaniu.
  10. Universum Life wpiera każdy organizm w leczeniu chorób łącznie z chorobami nowotworowymi. Obecnie prowadzone są badania nad kopaliną z której stworzony jest preparat Universum Life, że jest jedynym naturalnym składnikiem leczniczym schorzeń nowotworowych.
  11. W przypadku odczytu pH moczu powyżej 7,45 do 8 wskazuje, że organizm jest zasadowy, wymaga to pilnej wizyty medycznej.
  12. Universum Life można zażywać dla dobrego zdrowia profilaktycznie, zażywając jedną łyżeczkę preparatu tj. 8g, rozpuszczoną w wodzie o temp 40-45 stopni, wypijając na czczo. Zaleca się również aby płyn w którym rozpuszczony jest preparat połączyć z sokiem z wyciśniętej połowy cytryny.
  13. Dla utrzymania kondycji, zdrowia i dobrego samopoczucia należy wypijać ok. 2L dobrej wody dziennie, uprawiać sport, gimnastykę, być osobą czynną.
  14. Doskonałym uzupełnieniem i wsparciem organizmu w utrzymaniu zdrowia jak i w dążeniu do niego jest spożywanie nasion ostropestu i lnu, oba te nasiona skutecznie oddziałują na organizm. Ostropest wzmacnia wątrobę, która jest osłabiona z przyczyn zatrucia toksynami i metalami ciężkimi, len skutecznie broni organizm od chorób nowotworowych. Oba te nasiona można zażywać w różny sposób(łyżkę świeżo zmielonego nasiona wziąć do ust i obwicie zapić wodą). Drugim sposobem zażywania nasion równolegle z zażywaniem Universum Life, jest gotowanie płatków owsianych na wodzie w pojemniku np. na tydzień. Dzienną porcję odgrzewamy osobno do której dodajemy ostropest, len, suszone owoce, otręby, zalewając łyżką miodu. Ten posiłek skutecznie wpłynie na organizm nie tylko ochronnie ale dostarcza organizmowi wielu ważnych składników które oddziałują na przemianę materii, na właściwy sposób opróżniania.
  15. W przypadku zaistniałej choroby( silnego zakwaszenia ) objawiającego się stanem nowotworowym, należy zażywać preparat Universum Life trzy razy dziennie po łyżeczce, przez 14 dni z równoczesnym zażywaniem ww. nasion i leków. Należy zbadać po 7 dniach pH moczu, jeżeli organizm uzyskał stan równowagi tzn. wskazówka papierka wykazuje w granicach stanu idealnego, można Universum Life stosować jeden raz dziennie. Zalecane jest w przypadku choroby aby szybko wesprzeć organizm w dążeniu do równowagi i do stanu niewskazującego na stan zakwaszenia, dokonywać codziennych kąpieli w wannie do której wsypiemy 7 łyżek preparatu Universum Bath.

Uwaga ! Choroby nowotworowe rozwijają się tylko w środowisku kwaśnym, kiedy organizm jest zakwaszony. Należy pilnie dążyć do odkwaszenia organizmu co jednoznacznie spowoduje, że organizm będzie przyjmował witaminy i minerały i będzie silny aby zniwelować osłabienie spowodowane stanem zakwaszenia i chorobą nowotworową.

Przekazujemy Państwu proste i skuteczne wskazówki ABC, aby zapobiegać nie leczyć i skutecznie obronić organizm od chorób nowotworowych spowodowanych pędem cywilizacyjnym( nadmiernym nawożeniem i chemizacją).

Wyżej wymienione produkty i nasiona rozprowadzamy przez sklep internetowy

Życzymy zdrowia

Zarząd Fundacji Tulipan