Najskuteczniejszy preparat wapniowy przywracający stan równowagi kwasowo-zasadowej ułatwiający organizmowi utrzymanie i przywrócenie właściwego pH, co jest równoznaczne z wyleczeniem chorób i dolegliwości. Działa niczym magiczny napój, pozwala zachować dobrą kondycję, zmniejsza ryzyko infekcji, chorób serca i naczyć krwionośnych, chorób autoagresywnych oraz chorób nowotworowych.

  • Universum Life to preparat skutecznie wpływający na całokształt Twojego zdrowia.

  • Universum Life został sporządzony na bazie kopaliny naturalnego składnika Ziemi zwanego „Popiołem Boskiego Ognia”. Wzbogacony witaminami i minerałami, które dodatkowo wzmacniają organizm w przywracaniu równowagi kwasowo-zasadowej lub jej utrzymaniu.

  • Universum Life skutecznie wspiera każdy organizm w chorobie jak i w profilaktyce do utrzymania dobrego samopoczucia.

  • Universum Life jest dobrze tolerowany przez każdy organizm, nie ma mowy o przedawkowaniu, nadmiar usuwany jest przez nerki.

  • Należy przyzwaczaić organizm, zażywać codziennie z woda lub z mlekiem aby stopniowo nabierać odporności.

  • Universum Life to wspaniały środek zapobiegającu wielu ciężkim chorobom, w szczególności rakowi. Eleny Roerich w swojej książce tom III str. 74

  • Universum Life ma wpływ na organizm człowieka, jest w stanie regulować równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, przywracać przemianę materii w komórkach, poprawiać przyswajalność tlenu przez tkanki, zapobiegać utracie tak ważnego dla życia potasu.

  • Universum Life winien zajmować znaczące miejsce w każdej apteczce jako jeden z najstarszych i najtańszych lecz bardzo skutecznych środków.

  • Uważa się, że 80% ludzkości cierpi na zaburzenie równowagi kwaso-zasadowej, która jest zaburzona w strone kwaśną, a która jest podstawą wszystkich chorób i dolegliwości. Z chorobami nowotworowymi łącznie.

  • Universum Life to wspaniały środek zapobiegający wielu schorzenią. Tworzy całokształt Twojego zdrowia, to preparat pierwszej potrzeby.

Pamiętajcie zdrowie jest w waszych rękach i to Wy odpowiadacie za stan waszego zdrowia. Universum Life to preparat oddziałowujący na całokształt waszego zdrowia, dołączymy dawkowanie preparatu w profilaktyce i chorobie. Polecamy również abyście zastosowali w swojej diecie zażywanie naturalnych nasion oddziaływujących na zdrowie waszego organizmu: Ostropest wzmacnia wątrobę, która cierpi w wyniku zatrucia toksynami i metalami ciężkimi. Len chroni organizm od chorób nowotworowych.

Fundacja Tulipan zamierza wdrążyć program pobubdzający świadomość z równoczesną dystrubucją preparatu i produktów, zapraszamy do podjęcia współpracy z fundacją co będzie równoznaczne z uzyskaniem wiedzy, obniżek cenowych i korzyści.