Istnieje poważne zagrożenie dla ludzkiego życia na ziemi z powodu degradacji pszczół i owadów zapylających.
Fundacja Tulipan powołała do życia program „Pszczoły ludziom, ludzie pszczołom” domek w każdym ogrodzie, działce, sadzie.
Misją naszych działań jest dotarcie do jak największej ilości miast i wsi, spopularyzowanie posiadania domków do usadowienia pszczół i owadów w ich naturalnych środowiskach.
Zrealizowanie tej misji wymaga pracy wielu ludzi wolontariuszy, koordynatorów działań w terenie i to dzięki Waszej pracy zdołamy dotrzeć do jak największej ilości miast i wsi.
Polacy to wielki naród wielokrotnie e historii dał przykład innym, wierzymy, że da i dziś.
Zapraszamy do programu wszystkich ludzi którzy będą realizować z nami program w formie wolontariatu lub bycie koordynatorem w danym terenie.
Współpracę omówimy indywidualnie.
Niech udział w akcji będzie honorem każdego z nas.