Szanowni Państwo

Fundacja Tulipan została powołana przez Fundatora zmotywowanego wieloma problemami społecznymi.
Jako organizacja pozarządowa swoje działania ukierunkowujemy aby pomagać i rozwiązywać problemy.
Działania Fundacji są wielopłaszczyznowe, które realizujemy przy pomocy osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Podejmujemy starania zapewnienia zasad sprawiedliwego handlu i uczciwej konkurencji.
Programami wdrażanymi i Waszą współpracą ukierunkowujemy kupujących, usługobiorców do lokalnych sklepów, lokalnych usług i lokalnych producentów żywności: piekarni, cukierni i rzeźni.
Wszystkich którzy rozumieją potrzebę współpracy z Fundacją identyfikujemy logo Fundacji, ukierunkowując kupujących i usługobiorców.
Nasze działania to wzrost sprzedaży i wzrost produkcji lokalnych produktów.
Koncentrujemy swoje wysiłki na szeroko ukierunkowanej informacji do społeczności o zdrowym odżywianiu i możliwości zakupu zdrowej żywności w punktach oznaczonych logo Tulipan.
To przy Waszym udziale chcemy realizować drugi tor naszego działania, zdobywania środków na pomoc i wsparcie ciężko chorym dzieciom, niepełnosprawnym i osobom starszym.
Nie oczekujemy od Was przystępujących wsparcia finansowego Fundacji chcemy być dla Was partnerami w biznesie i z Wami walczyć z nierówną konkurencją marketów i realizować programy pomocowe do których Fundacja została powołana.
Zostaliśmy obdarowani darowiznami znacznych wartości, które umożliwiły stworzenie programu „Spełnij swoje marzenia pomagając innym”.
Wszystkich realizatorów i uczestników programu będziemy identyfikować w mediach lokalnych, informatorach ukierunkowując kupujących i usługobiorców.
Współpraca z Fundacją umożliwi Wam wszystkim rozwiązywanie wielu problemów lokalnych, pozyskania klientów i wzrostu sprzedaży w lokalnych sklepach i wzrostu konsumpcji lokalnych produktów produkowanych przez lokalnych producentów żywności.

Oczekujemy od Was pomocy w realizacji programu „Spełnij swoje marzenia pomagając innym” poprzez udostępnienie swojego punktu, sklepu do realizacji programu.
Działanie programu przysporzy Wam wiele korzyści i umożliwią Fundacji Tulipan realizowania misji pomocy.
Program „Spełnij swoje marzenia pomagając innym” zamierzamy realizować obszarowo (gminami) aby identyfikować lokalnie przystępujących, budować więź lokalną oraz wykazać lokalne formy pomocy i wsparcia.
To przy Waszym udziale będziemy pomagać ciężko chorym dzieciom, niepełnosprawnym, osobom starszym i wszystkim tym którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu tragedii.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z Fundacją:
Tel. 77 500027
Tel. kom 731824374