Nadmierne tycie społeczeństwa, choroba cywilizacyjna

Pęd cywilizacyjny, nadmierne nawożenie upraw, chemizacja spowodowało większą wydajność ale pozbawiło warzyw, zbóż, produktów mineralnych potrzebnych organizmowi do normalnego funkcjonowania. Produkty przetworzone posiadają nadmierną ilość środków chemicznych, toksyn, metali ciężkich z którymi nie zawsze umie sobie poradzić organizm dążąc do równowagi zasadowo-kwasowej, która jest podstawą zdrowia. Zachwiana równowaga w stronę kwaśną, opóźnia przemianę materii, która jest podstawą tycia społeczeństwa – gromadzenia tłuszczów. Na nadmierne tycie ma również wpływ rodzaj spożywanych produktów i styl życia. Dla normalnego funkcjonowania organizmów potrzebna jest zróżnicowana dieta z produktów kwaśnych (mięsnych) i produktów zasadowych ( warzyw ). Obecnie bardzo trudno jest dobrać produkty czy warzywa, które nie posiadają środków chemicznych obciążonych toksynami i metalami ciężkimi. Aby uniknąć nadmiernego tycia i utrzymania organizmów w stanie równowagi kwasowo-zasadowej, co jest równoznaczne z właściwą przemianą materii, zdrowiem. Należy dostarczyć organizmowi, tym samym go wesprzeć w walce z toksynami i metalami ciężkimi zażywając, jedyny, najlepszy preparat Universum Life, który działa na organizm zobojętniając kwasy i wspiera organizm do równowagi kwasowo-zasadowej, która jest podstawą zdrowej przemiany materii, zdrowia i dobrego samopoczucia. Należy pamiętać, że w organizmie zakwaszonym, nie przynoszą rezultatów, warzywa i witaminy, a więc należy doprowadzić organizm do równowagi kwasowo-zasadowej aby go wspierać odpowiednią dietą i witaminami.

Universum Life to preparat oparty na naturalnych składnikach Ziemi danych ludzkości, dobrze tolerowany przez organizm ludzki, skuteczny w przywracaniu równowagi kwasowo-zasadowej co jest równoznaczne ze zdrowiem i obroną od nadmiernego tycia i odkładania tłuszczów. Należy przyzwyczaić organizm do zażywania preparatu Universum Life, który skutecznie będzie bronił każdy organizm od wszelkich dolegliwości i najcięższych chorób łącznie z chorobami nowotworowymi.

W obecnej dobie cywilizacyjnej jedynym, najtańszym i skutecznym preparatem wspierającym organizm w dążeniu do równowagi kwasowo-zasadowej co za tym idzie zdrowia, jest preparat Universum Life.

Dla zainteresowanych nadmiernym tyciem wykażemy produkty kwasotwórcze, które zakwaszają i produkty zasadotwórcze, które przywracają stan równowagi kwasowo-zasadowej.