Fundacja Tulipan uaktualniła program „Spełnij swoje marzenia pomagając innym”

Fundacja Tulipan uaktualniła program „Spełnij swoje marzenia pomagając innym” dokonując istotnej zamiany hasła programu, który obecnie brzmieć będzie „Jedna wpłata dwie korzyści”. Program ma na celu zdobycie środków na cele statutowe Fundacji, pomoc osobą które będą objęte ochroną Fundacji. Istotną rzeczą w tym programie jest jego innowacyjność polegająca na tym, że wpłacający-darczyńca, wrzucający kwotę do puszki otrzyma pokwitowanie, wraz z nagrodą pocieszenia. Pokwitowanie umożliwia darczyńcy jego rejestrację oraz uczestnictwo w licytacji rzeczy i przedmiotów wykazanych w gazetce darowizn. Program ten umożliwia pozyskanie przedmiotów znacznej wartości za symboliczne kwoty. Zapraszamy do programu i korzystania z wyboru rzeczy, które często byłyby problemem w zakupie.